Banyo Doğal Taş Kaplama
  • Register

banyo2

Banyolarınızın şıklığının ön planda olmasını istersiniz.Banyo lavabolarının bir çok farklı çeşidine rastlamanız mümkündür.Renkli olan modellerine, seramik olan ve fayans şeklinde olanları mevcuttur.Sizin banyonuza uygun olan modeli seçerek banyolarınızı daha şık bir hale sokabilirsiniz.

Oldukça kullanışlı olan bu banyo tezgahlarının büyüklüğü de bir okadar önemlidir.Elinizi yüzünüzü yıkarken rahat bir şekilde hareket edebilmeniz sizler için önemlidir ve etraf su ile ıslanmamalıdır.Bu gibi durumları göz önünde bulundurarak banyo tezgahlarını alabilirsiniz..

Corian Banyo Tezgahı; Corian ile banyolar 20.yüzyılda tanıştı, banyolar corian ile yeniden hayat buldu. Corianin banyo tezgahlarına sunduğu avantajlardan bahsedersek:

1.Masif bir malzeme (solid surface), gözeneksiz olduğundan dolayı banyolarda en çok aranan hijyen özelliğine sahip.

2.Akrilik bir malzeme olduğundan dolayi Corian ısı ile kalıplıyarak ,banyo tezgahlarının yekpare şekilde yani banyo tezgahı ile lavabosunun ek yeri belli olmadan aynı renkte üretilmesini sağlıyor.

3.Banyolar devamlı su ile temas halinde olduğundan banyo tezgahında kullanılan malzemenin suya karşı dayanıklığının olması gerekli, corian akrilik bir malzeme olduğundan dolayı şişme yada kabarma yapmaz.

4.Hayalinizdeki banyoları Corianin zengin renk seçeneği ve kıvrak yapısı ile kolayca oluşturabilirsiniz..

banyo3

Granit Banyo Tezgahı; Granit taşı yeraltında milyonlarca yıllık beklemenin ardından oluşan dayanıklı bir madendir. Yapısı itibariyle kimyasal reaksiyonlara karşı mermerden daha düşük eğilimlidir. Banyo tezgahları günlük kullanımda birçok işleme maruz kalır ve üzerlerinde milimetrik delik ve kazınmalar oluşur. Bu noktalar silme bezleri ve süngerler ile tam olarak temizlenemediginden bakteri üremesi için ortam oluştururlar.

banyo4

Granit ise mermer gibi kolay deforme olmadığından ve limon gibi asitlilerle daha az reaksiyona girdiğinden yüzeyinde bu gibi deformasyonlar daha az olacak ve kolayca temizlenerek hijyenini koruyacaktır.

banyo tas kaplama14

Banyo Tezgah Uygulamaları Hakkında Detaylı Bilgi Almak İçin Bizi Arayınız .. 0216 487 41 77